שיעורי הגנה-עצמית ברחובות

פתחנו לאחרונה קבוצת הגנה עצמית חדשה ממש ליד רחובות- בכניסה לנס-ציונה בראשות סנסיי ישראל טונג'י (חגורה שחורה דאן 4).

 

בשיעורי ההגנה-העצמית שממש ליד רחובות, אנחנו מתרגלים מבחר רחב של טכניקות הגנה-עצמית שבאמת עובדות במציאות. מרבית שיעורי ההגנה העצמית מתרגלים טכניקות שקל ונוח ללמד, אבל בפועל לא שוות דבר. שיעורי ההגנה-העצמית שלנו שבקרבת רחובות מאוד אינטנסיוויות ומיועדות למבוגרים שרוצים לקחת את לימודי ההגנה-העצמית ברצינות. 

בשיעורי ההגנה העצמית שלנו אנחנו משלבים טכניקות ממצב של עמידה, קרקע ותקיפה עם כלי-נשק קרים (סכין, מקל).

שיעטרי ההגנה העצמית שלנו מתאימים לגברים ולנשים- עם ובלי רקע באומנות לחימה כלשהיא, ובלי צורך בכושר-גופני יוצא מהכלל. השיעורים מיועדים למבוגרים, ורוב התלמידים בין הגילאים 30-50, אבל מתאימים גם לצעירים יותר. ​גם תלמידים עם רקע באומנות-לחימה ימצאו שהם יכולים לקבל הרבה מאוד ממורה מבוגר ועתיר ניסיון כסנסיי ישראל טונג'י- מורה בן 60 שכל חייו עוסק באומנויות לחימה שונות.

הגנה עצמית בנס-ציונה
סנסיי ישראל טונג'י- מורה להגנה-עצמית בנס-ציונה בעל נסיון של 50 שנים באומנויות-הלחימה
קבוצת ההגנה-העצמית שלנו ברחובות מתאימה לגברים ולנשים בני 30 פלוס
קבוצת ההגנה-עצמית שלנו ברחובות והסביבה

קבוצת ההגנה-העצמית שלנו ברחובות (טכנית היא בנס-ציונה, אבל היא ממש ביציאה לכיוון רחובות) היא בעיקרון קבוצת מתחילים. קבוצת ההגנה העצמית שלנו חדשה באזור, והתלמידים בה לומדים שנה וחצי, כך שכל תלמיד מתחיל ירגיש בה בנוח. בנוסף לסנסיי ישראל טונג'י לומד ומלמד שחר כהן (דאן 3 באייקידו), כך שגםשיש מספיק "שנות ניסיון" על המזרון.

גם נשים ירגישו בנוח מאוד בקבוצת ההגנה העצמית שלנו ברחובות (ליד רחובות), ומתאמנות איתנו באופן קבוע שלוש נשים. השיעורים שלנו קטנים יחסית- לרוב לא יותר מ-8 תלמידים, כך שהאווירה נעימה ומשפחתית. אנחנו מעוניינים להגדיל את קבוצת ההגנה-העצמית שלנו, כך שנשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, או לקביעת אימון התנסות חינם ללא כל התחייבות.

שיעורי ההגנה-העצמית שלנו ב"רחובות" מתקיימים בימי שני וחמיש ב"בית האדום" בשעה- 2100 עד 2230 בעלות של 260 ש"ח לחודש. התשלום נעשה מדי חודש בחודשו כך שלא חייבים להתחייב לתקופה ממושכת.

שיעורי ההגנה-העצמית שלנו מתאימים גם למי שגר ברחובות או בראשון לציון והסביבה.

לפרטים נוספים ולשאלות אודות קבוצת ההגנה העצמית שלנו בסביבת רחובות- 0547296988 (שחר). 

קבוצת ההגנה-העצמית שלנו בסביבות רחובות מתאימה לגברים ולנשים בני 30 פלוס

התקשרו לתיאום שיעור ניסיון חינם בהגנה עצמית בנס-ציונה

0547296988

הגנה-עצמית בנס-ציונה- בבית האדום